Sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych
rok szkolny 2018/19
Na szczeblu międzynarodowym |
|
Nazwa |
Osiągnięcia |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 w kategorii Żaczek klas II. |
Wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 w kategorii Maluch klas III. |
Trzy wyróżnienia |
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 w kategorii Maluch klas IV |
Cztery wyróżnienia |
Na szczeblu ogólnopolskim |
|
Nazwa |
Osiągnięcia |
XII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” |
I miejsce z tytułem laureata 4 wyróżnienia |
Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna klas IV – VIII – konkurs literacki „Polonus” |
III miejsce z tytułem laureata 2 wyróżnienia |
Ogólnopolska Stypendiada klas II –III – konkurs czytelniczy |
Dwa III miejsca Trzy wyróżnieni a |
Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna klas IV – VIII – konkurs ortograficzny „Ortograf” |
2 wyróżnienia |
Ogólnopolska Stypendiada dla uczniów klas I w konkursie plastycznym "Plastuś" |
Siedem wyróżnień |
Ogólnopolska Stypendiada klas II –III – konkurs matematyczny |
Wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego klas V „Panda” |
Wyróżnienie |
Na szczeblu wojewódzkim |
|
Nazwa |
Osiągnięcia |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Opolska mama ma moc” |
Dwa wyróżnienia Wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt kartki świątecznej” |
Nagroda |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt kartki wielkanocnej” |
Laureat I nagrody |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Żołnierze polscy w misjach pokojowych” |
III miejsce |
Opolski Przegląd Muzyczny „Śpiewamy kolędy, pastorałki i polskie pieśni świąteczne” |
Wyróżnienie w kategorii duet i zespół wokalny |
Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „ Śpiewajmy Razem" |
I miejsce w kategorii solo II miejsce w kategorii duet |
XIV Wojewódzki Festiwal Polskiej Piosenki "Mikrofon i TY" w kategorii zespół wokalny. |
1 i 3 miejsce –solo 1 miejsce w kategorii duety II miejsce w kategorii zespół wokalny |
Wojewódzki Konkurs Literacki "Baju, baj" w ramach projektu Szerokie Horyzonty |
I miejsce zespołowo |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w dwa ognie dziewcząt |
III miejsce |
Na szczeblu miejskim |
|
Nazwa |
Osiągnięcia |
II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Enchant me" |
I miejsce |
XV Międzyszkolny Konkurs „Młody literat” |
III miejsce wyróżnienie |
XV Międzyszkolny Konkurs „Młody literat” |
wyróżnienie |
XIX Międzyszkolny Konkurs matematyczny klas III "I Ty zostaniesz Pitagorasem" |
III miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Bądź z natury EKO” |
III miejsce wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo- Informatyczny "Cztery pory roku -wiosna" |
Dwa wyróżnienia |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Podróżuję bezpiecznie” |
Cztery nagrody |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wiosna, lato, zima, jesień - jakie przyroda barwy niesie" |
I i II miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Przyrodniczy "Wiosna, lato, zima, jesień - przyroda nieograniczone barwy niesie -pejzaż" |
II i III miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny"Moniuszko w oczach dzieci" |
III miejsce w kategorii klas II |
Międzyszkolny Konkurs "Ozdoba i stroik wielkanocny" |
I i II miejsce |
Międzyszkolny Konkurs "Ozdoba i stroik wielkanocny" |
Wyróżnienie |
XIV Międzyszkolny Konkurs Fotograficznym"Odra. Temat rzeka" |
I miejsce, dwa II miejsca, dwa wyróżnienia |
Międzyszkolny Konkurs „Bezpiecznie na drodze” w kategorii makieta. |
Trzy nagrody |
Międzyszkolny Konkurs „Zielone płuca Opola” w kategorii makieta. |
II miejsce |
Międzyszkolny Konkurs „Śpiewamy kolędy” dla klas I - III |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej lub Dowolnej |
I miejsce w kategorii zespół wokalny, dwa I miejsca w kategorii solo |
Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w kategorii rocznik 2007 |
III miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola w Halowym Konkursie skoku wzwyż dziewcząt w kategorii klas V - VI |
I i III miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola w Halowym Konkursie pchnięcia kulą dziewcząt w kategorii klas V - VI |
II miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola w Dwa ognie dziewcząt |
III miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola w Dwa ognie chłopców |
II miejsce |
Mistrzostwach Miasta Opola w indywidualnej LA w skoku w dal kategorii klas VI chłopców |
III miejsce |
Mistrzostwach Miasta Opola w indywidualnej LA w skoku w dal kategorii klas VI dziewcząt |
II miejsce |
Mistrzostwach Miasta Opola w indywidualnej LA biegu na 300 m w kategorii klas VI dziewcząt |
I miejsce |
Mistrzostwach Miasta Opola w indywidualnej LA w skoku wzwyż kategorii klas VI dziewcząt |
I miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola w Mini koszykówce dziewcząt |
II miejsce |
Mistrzostwa Miasta Opola Judo |
I miejsce w kategorii wagowej do 26 kg |