OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2020/21
Szczebel międzynarodowy |
|
Nazwa |
Miejsce |
Kangur Matematyczny 2021 Żaczek klas II |
dwa wyróżnienia |
Kangur Matematyczny Maluch 2021 klas III |
jeden wynik bardzo dobry, cztery wyróżnienia |
Kangur Matematyczny 2021 Beniamin klas VI |
dwa wyróżnienia |
Szczebel ogólnopolski |
|
Nazwa |
Miejsce |
Konkurs Nauk Przyrodniczych klas I „Świetlik” |
II miejsce z tytułem laureata, jedno wyróżnienie |
Konkurs Nauk Przyrodniczych klas II „Świetlik” |
1 miejsce (nagroda główna) |
Konkurs Nauk Przyrodniczych klas III „Świetlik” |
osiem wyróżnień z tytułem finalisty |
Konkurs Nauk Przyrodniczych klas IV „Świetlik” |
wyróżnienie z tytułem finalisty |
Konkurs Przedmiotowy „Biblia i przypowieści biblijne” - EDI 2020 w kategorii klas II |
wyróżnienie |
Konkurs Przedmiotowy „Biblia i przypowieści biblijne” - EDI 2020 w kategorii klas III |
5 miejsce z tytułem laureata |
Konkurs Przedmiotowy „Biblia i przypowieści biblijne” - EDI 2020 w kategorii klas IV |
4 i 5 miejsce z tytułem laureata, jedno wyróżnienie |
Konkurs Przedmiotowy „Biblia i przypowieści biblijne” - EDI 2020 w kategorii klas VI |
5 miejsce z tytułem laureata |
Stypendiada Wczesnoszkolna klas II Konkurs matematyczny „Plusik” |
wyróżnienie z tytułem finalisty |
Stypendiada Wczesnoszkolna klas I Konkurs plastyczny „Plastuś” |
4 wyróżnienia z tytułem finalisty |
Stypendiada Wczesnoszkolna klas II Konkurs plastyczny „Plastuś” |
2 wyróżnienia z tytułem finalisty |
Szczebel wojewódzki |
|
Nazwa |
Miejsce |
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej Żak 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego” |
I miejsce z tytułem laureata, 7 tytułów laureata, 2 tytuły finalisty |
Igrzyska Szkół Podstawowych w biegu na 80 m przez płotki dziewcząt w kategorii klas VI |
III miejsce w kategorii klas VI |
Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych w skoku wzwyż dziewcząt w kategorii klas VII - VIII |
II miejsce w kategorii klas VII - VIII |
Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców 3x 3 (streetball) w kategorii klas V - VI |
III miejsce |
Konkurs plastyczny „Projekt kartki wielkanocnej” |
4 tytuły laureata |
Konkurs Plastyczny „Projekt kartki świątecznej” |
4 tytuły laureata |
Szczebel międzyszkolny |
|
Nazwa |
Miejsce |
Konkurs geograficzny "Moja podróż- bezpieczna podróż w trudnych czasach" w kategorii klas VI- VII |
I, II i III miejsce |
Konkurs Pięknego Pisania „Kaligrafek” w kategorii klas I |
I miejsce |
Konkurs Pięknego Pisania „Kaligrafek” w kategorii klas II |
I miejsce |
Konkurs Pięknego Pisania „Kaligrafek” w kategorii klas IIII |
I miejsce |
Konkurs Pięknego Pisania „Kaligrafek” w kategorii klas IV |
Tytuł laureata |
Konkurs Pięknego Pisania „Kaligrafek” w kategorii klas V |
Tytuł laureata |
Konkurs Pięknego Pisania "Kaligrafek" w kategorii klas VI |
Tytuł laureata |
Konkurs Literacki „Młody Literat” |
II miejsce |
Konkurs Plastyczny "Brzechwa dzieciom" w kategorii klas I - III |
Tytuł laureata |
Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas" w kategorii klas III |
II miejsce |
Konkurs Plastyczny „Moja bezpieczna droga do szkoły” w kategorii klas III |
I miejsce i 4 wyróżnienia |
Konkurs Fotograficzny "Sfotografuj ciszę" w kategorii klas II i VI |
II i III miejsce |
Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej |
dwa tytuły laureata |
Mistrzostwa Miasta Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w kategorii klas V- VI |
II miejsce |