Plan zajęć Master Rozumek Szachy Aikido

Master

OFERTA KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na kursy języków obcych, które prowadzimy na terenie szkoły, do której uczęszcza Państwa dziecko.

Plan zajęć jest skorelowany z planem lekcji szkoły. Dla dzieci z klas młodszych kurs odbywa się w godzinach pracy świetlicy, skąd są one zabierane na zajęcia i tam po nich odprowadzane.

Posiadamy  wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym i skutecznym nauczaniu języków obcych.

W swojej pracy stosujemy najnowsze metody, a na naszych zajęciach uczniowie nigdy się nie nudzą.

Nasze kursy wzbogacamy o imprezy typu zabawa z okazji Halloween, półkolonie, kolonie i obozy językowe i wiele innych.

Wypracowaliśmy własny system motywujący uczniów do efektywnego zdobywania wiedzy.

Nasi wykwalifikowani lektorzy gwarantują profesjonalizm i przyjazną atmosferę.

Jako niepubliczna placówka oświatowa jesteśmy pod nadzorem Kuratorium Oświaty a w 2019 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Opolska Marka w kategorii Usługa Roku. Posiadamy certyfikat jakości Pewna Szkoła.

Zapewniamy bezpieczne warunki na naszych lekcjach, nasi lektorzy przestrzegają procedur sanitarnych i są w tym kierunku przeszkoleni.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.cemaster.pl lub

telefonicznie 77 441 41 01 /696 510 486

mailowo: szkola@cemaster.pl lub

osobiście w biurze w Opolu, ul. Waryńskiego 2.