Jesteśmy w programie Liga Robotów Robotyka Warsztaty z robotami Edison Audio/video Drukarka 3D Laminarka Tabliczka Mnożenia Dzień Misia Kartki Dzień Liczby Pi Muzyczne przerwy Kartki świąteczne

Audio/video

Rok szkolny 2023/2024

Uczniowie klasy 7a pracowali na sprzęcie otrzymanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, aby wykonać gazetkę przedstawiającą szkołę "Dawniej i dziś" wykorzystali aparat i laminarkę.

06 października 2023 r.

Zabawa z aparatem w Dniu Kropki z wykorzystaniem greenscreena zakupionego w ramach Laboratorium Przyszłości.

15 września 2023r.

Zaangażowanie uczniów w przygotowanie fotorelacji ze szkolnych obchodów Dnia Kropki.  Relacja zdjęciowa umieszczona w galerii.

Przedstawienie "Opole moje miasto"

Tym razem zaprezentowali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszaki przygotowały inscenizację o śląskich zwyczajach i tradycjach.

Wykorzystanie nagłośnienia, mikrofonów oraz aparatu fotograficznego - fotorelacja z wydarzenia w zakładce album fotograficzny.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy już za nami. Przedstawiamy kilka zdjęć z fotobudki oraz zabawy karnawałowej. Więcej zdjęć z tego dnia znajdziecie w albumie fotograficznym.

Akademia z okazji 11 listopada

Przygotowanie nagłośnienia na sali gimnastycznej. Videorejestracja przebiegu akademi.Wykonanie zdjęć prezentowanych na szkolnej www. Zmontowanie filmu z całej uroczystości.

Fragment utworu "Hymn do miłości Ojczyzny" w wykonaniu zespołu wokalnego:

zespol.mp4

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Przygotowanie fotorelacji z akademii oraz filmów z fragmentami występów artystycznych. Nagłośnienie imprezy, oprawa muzyczno-akustyczna.

DEN_1.mp4

Lekcje muzyki w roku szkolnym 2022/2023

Wykorzystanie sprzętu na lekcjach muzyki, doskonalenie techniki śpiewu do mikrofonu:

Działalność zespołu wokalnego 2022/2023

Przygotowanie do wojewódzkiego konkursu pieśni patriotycznej:

Przygotowanie techniczne do śpiewu z mikrofonem:

Opracowywanie solowych utworów muzycznych, rozwijanie zainteresowań, wspieranie talentów.

Oliwia_proba.mp4