O mnie :-) Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami Światowy Dzień Rzucania Palenia Mapa myśli Program dla szkół Gdzie szukać pomocy

Program dla szkół

Realizacja "Programu dla szkół" w PSP nr 9 w Opolu

W  I semetrze roku szkolnego w  "Programie dla szkół" uczestniczyli uczniowie klas 1 - 5. Ze względu na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i realizacją nauczania zdalnego dostawy realizowane były przez 6 tygodni.

Nasi uczniowie w I semetrze otrzymali łącznie 5073 porcji owoców i warzyw oraz 4484 porcji mleka i przetworów mlecznych.

W związku z obecnie panująca sytuacją i realizacją nauczania zdalnego przez uczniów klas starszych, w II semestrze uczniowie klas 1-3 naszej szkoły, których rodzice wyrażą zgodę, uczestniczyli będą w komponencie mlecznym programu.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE.

Produkty

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu zadań realizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu dla szkół (Dz. U. z 2020 r., poz. 1511) dzieciom uczęszczającym w roku szkolnym 2020/2021 do klas I-V szkół podstawowych, które uczestniczą w programie, udostępniane są:

Informacja dla rodziców na temat "Programu dla szkół"