Aktualności Priorytet 1 Bieg na dobry początek Puchar Tymbarku

Wiadomości sportowe

Puchar Tymbarku

XXII edycja turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" już za nami. W roku szkolnym 2021/2022 naszą szkołę reprezentowała super ekipa w kategorii U-8, która po emocjonującej fazie zasadniczej zakończyła swój udział na V miejscu w Finale Miejskim Miasta Opola. Dzieci mimo trudności związanych z kwarantanną połowy zespołu, walki z profesjonalnymi klubami oraz arktycznej temperatury stanęły na wysokości zadania przysparzając wiele radości swoim rodzicom oraz nauczycielom. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Artur Bujalski 2A, Zuzia Gaik 1B,  Marek Lazik 1B, Sebastian Nowicki 1B, Bartek Ocik 1B, Antoś Poliwoda 1B, Kajtean Szymański 1B. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Poniżej kilka zdjęć upamiętniających kolejną edycję.

Wpisane przez: Dariusz Trybuch